Aydın İnşaat
  • Ülke:
    Türkiye
  • Şehir:
    İstanbul
  • Kuruluş:
    Mayıs, 1979

Dededen Toruna
40 Yılı Aşan Tecrübe

AYDIN İNŞAAT 1979 Yılında Osman AYDIN tarafından kurulmuştur. Aile firması olarak girdiği inşaat sektöründe özel kişi ve kuruluşlar ile kendi projelerini günümüze kadar başarıyla gerçekleştirmiştir.

KALİTELİ, LÜKS PROJELERİN MİMARI OLMAK

Firmamız 40 yılı aşkın tecrübesi ile alanında eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, yeni  teknolojiyi, mühendisliği, kalifiye iş gücünü, etik değerleri ile birleştirerek iş  ve hizmet üretiminde kaliteyi vazgeçilmez temel bir ilke olarak kabul etmiştir. 

Faaliyetlerini, İstanbul’un her iki  yakasında, İSO 9001:2000 kalite sertifikasıyla sürdürmektedir.

Kaliteden taviz vermemek, müşteri memnuniyetini ilke edinmek, rekabetçi olmak, ilişkide bulunduğumuz tüm kişi ve kuruluşlarla dürüst ve saygılı ilişkiler içinde olmak şirketimizin en temel özellikleridir.

Bu çalışma prensiplerimiz, AYDIN İNŞAAT'ı inşaat sektöründe haklı bir saygınlığa ulaştırmış, firmamızın seçkin ve güvenilir imaj ve markasının oluşmasını sağlamıştır.

Neden Aydın?

Misyonumuz

Misyonumuz

Dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturmak ve sürdürmek.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Yaşama ışık tutan, entellektüel bakış açısıyla Geleceğimizi İnşaa Etmek. Lüksden vazgeçmeden Akıllı ev sistemlerini barındıran yaşamınızı kolaylaştıran Lüksün Mimarı Olmak.

Kalite

Kalite

Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu Kaliteli konutlar ve yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmak.

43 +
TECRÜBE DOLU YIL
65
TAMAMLANMIŞ PROJE
195 +
MUTLU AİLE
90 +
Mimar ve Mühendis Ekip

Müşterilerimizden

Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz

Ev Sahibi

Öncelikle başta Bilal'beye ve tüm ekibe içtenlikle teşekkürlerimi iletiyorum. Ailemle sonunda istediğimiz bir eve kavuştuk. Proje başından itibaren ilgi gördük ve bilgilendirildik. Tekrar çok teşekkürler.

Ziya Suer

Ziya Suer

Arsa Sahibi

2001 yılından beri Aydın İnşaat ile çalışmaktayım. Kat karşılığı olan işlerimi sorunsuz olarak teslim aldım. Proje başlangıcından sonuna kadar süreçte destek olan tüm ekibe ve kadroya teşekkürler.

Zeliha Tok

Zeliha Tok

Yatırımcı

Daha önce Basınköy Viola Hill Projenizden aldığım 2 daire hem bölgeye estetik kattı hem de gerçekten beni çok mutlu etti. Yeni projelerinizi beklemekteyim. Sizlere şimdiden Başarılar dilerim. Sevgi ve Saygılarımla.

Yaşamınıza Işık Tutuyoruz.

Teklif Al