Aydın İnşaat

19 Mayıs Konakları – Kozyatağı

Konutlar
 • BÖLGE:
  Kozyatağı
 • PROJE YILI:
  2006
 • İNŞAAT ALANI:
  9.850 m²
 • HAKKINDA:
  2 Blok 42 Daire 1 Köşk

Kozyatağı’nda, Butik Site konsepti ile Aydın İnşaat tarafından sizler için hazırlanan 19 Mayıs Konakları yeni sahiplerini yani sizleri bekliyor. Şehrin merkezinde, Kozzy Alışveriş Merkezi’ne 500 metre Bağdat Caddesi’ne 2 kilometre uzaklıkta bulunan 19 Mayıs Konakları, aynı zamanda E-5 yoluna 3 kilometre ve  Işık Koleji’ne ise sadece 10 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Hem merkezi ve hem de her yere yakınlığı ile tercih edilen bir bölgedir.

Aydın İnşaat 19 Mayıs Konaklarını size samimi ve güvenli bir ortam sağlamak için hazırladı. Konaklarımız için 24 saat Güvenlik Personeli hizmeti bulunmaktadır. Çocuklarınız için bahçe ihtiyacı da unutulmadı ve çocuk oyun parkı en güzel bir şekilde hazırlandı. 19 Mayıs Konakları şehrin merkezinde, hiçbir yerde olmayan 3500 m2 kurulu yeşil izole yaşam alanı içerisinde bulunmaktadır.

19 Mayıs Konakları size hem çevre olarak ve hemde inşaat kalitesi ile lüks yaşam standardını sağlamaktadır.

19 Mayıs Konakları içinde sağlığınız için spor yapabileceğiniz fitness spor salonu ve Türk hamamı bulunmaktadır. Her daire için kapalı otopark imkanı ve elektrik kesintilerine karşı jeneratör ile bütün dairelere kesintisiz elektrik kaynağı sağlanmaktadır. Bu modern ve elit yaşamı sizlere ekonomik giderler ile sunmaktadır.